» » Органічне добриво ЯРОС: щоб товстянка росла та не хворіла!

Органічне добриво ЯРОС: щоб товстянка росла та не хворіла!

Органічне добриво ЯРОС: щоб товстянка росла та не хворіла!

Майже кожен квітникар бачив грошове дерево і майже кожен третій представник цільової аудиторії вирощує тематичну культуру у себе вдома.

 

Оскільки товстянка є багаторічною рослиною, виростити її непросто. Причому мова йде не тільки про створення оптимальних умов, але також про вибір добрива для підгодівлі.

ЯРОС – для швидкого розвитку товстянки

Героїня теми росте відносно повільно – на 3-5 см у рік. Однак це не відлякує квітникарів від рішення виростити на підвіконні грошове дерево. Тим більше що в перші роки свого розвитку товстянка дуже схожа на дерево бонсай. А останнє, як відомо, росте кілька десятиліть і навіть століть. При цьому бонсай не є вісником благополуччя. Інша справа – деревце з листочками, схожими на монетки. Щоб їх кількість і обсяг збільшувались, рекомендується використовувати комплексні добрива. Ще краще – застосовувати підживлення на основі біогумусу. ЯРОС відповідає цій вимозі:

  • По-перше, рідке добриво легко розчиняється у воді і при внесенні у грунт пробуджує корисні бактерії, які виробляють макро- і мікроелементи, а також витісняють шкідливі грибки;
  • По-друге, ЯРОС сам по собі багатий корисними речовинами, а значить, пробудження бактерій у грунті вже супроводжується підживленням;
  • По-третє, тематичний засіб придатен для обприскування, щоб рослина періодично освіжалася і харчувалася тими речовинами, які не може зробити самостійно;
  • У-четвертих, природне походження ЯРОСа не віщує ніяких побічних ефектів.

Для обприскування товстянки рекомендується готувати 1-2-відсотковий розчин ЯРОСу. Коренева підгодівля грошового дерева вітає 3-5-відсотковий розчин. Обробку треба проводити один раз на місяць.

ЯРОС – для лікування товстянки

ЯРОС актуальний, коли не виходить створити 18-25-градусну температуру, 60-відсоткову вологість повітря та 14-годинний світловий день. Справа в тому, що відхилення від цих норм провокує різні захворювання:

  • Борошниста роса;
  • Фітофтороз;
  • Едема (водянка листя);
  • Чорна плямистість;
  • Витягування стебел.

Помірне співвідношення макро- і мікроелементів у складі ЯРОСа дозволяє товстянці не витягуватися після кожного поливу і навіть зупинятися в зростанні при нестачі світла. Пожвавлення корисних бактерій покращує якість зношеного грунту, і тому сприяє усуненню цвілі і гнилі. В результаті крассулу можна не пересаджувати, щоб її коренева система залишилася цілою і неушкодженою. ЯРОС вирішить кілька проблем одночасно.

 

Головне, щоб вода для розчину була теплою, а сама обробка проводилася не частіше, ніж 2 рази на місяць.

ЯРОС був неодноразово протестован у лабораторних умовах. Тому його висока якість підтверджується безліччю сертифікатів. Подвійно радує вітчизняне виробництво препарату. Завдяки цьому вартість зменшується в рази. Хоча насправді препарат вже сам по собі економічний, тому що використовується у вигляді рідини для приготування розчинів (для отримання 100 літрів розчину треба не більше 250 мл ЯРОСу).