Одномоментна реставрація

Одномоментна реставрація

У перелік терапевтичних послуг входить одномоментна реставрація.

 

Ця послуга має на увазі відновлення зубів з використанням штифта і світлочутливих матеріалів. Лікування пародонтозу у Львові та одномоментна реставрація по відновленню зуба можуть знадобитися в наступних випадках:


  • глибокий і великий карієс;
  • скол на поверхні зуба;
  • тріщина в коронці зуба.

 

У сучасній клініці одномоментну реставрацію та Лікування пародонтозу у Львові проводять досвідчені лікарі-терапевти та лікарі-ортопеди. Вони використовують сучасне високотехнологічне обладнання та якісні матеріали, що дозволяють зробити кожну посмішку привабливою.

 

Відновлення зубів


Щоб зруйнований зуб виглядав естетично і здійснював ті ж функції, що й колись, його відновлюють прямим методом. Для цього використовуються світлочутливі матеріали, які заповнюють порожнину. Після їх затвердіння нарощена частина нічим не відрізняється від твердих тканин зуба. Вона легко витримує навантаження при жуванні і має відтінок, характерний іншим зубам. Перевагу віддають матеріалам марок Filtek, Gradia Direct, Vitremer і пропонують прийнятні ціни на відновлення кожного зуба. Композити цих брендів легко проникають у важкодоступні порожнини, прекрасно поліруються і зберігають блиск.


У випадках, коли зуб зруйнований повністю або більш ніж на 60% стоматологи використовують штифти. Ці кріпильні вироби дозволяють створити штучну опору і наростити навколо неї зуб. Особливу увагу на матеріал штифтів варто звернути при реставрації фронтальних зубів. Вибір дешевих кріпильних виробів може стати причиною зміни кольору зуба.

 

Від чого залежить ціна відновлення зуба

 

В першу чергу від якості матеріалів, які використовуються для реставрації. Перед тим як почати процедуру відновлення стоматологи запитують у пацієнтів про те, яку пломбу їм поставити. На вибір пропонується кілька матеріалів, що мають різну вартість. Композити також відрізняються якістю і характеристиками. Так, наприклад, імпортні матеріали довше служать і зберігають початковий відтінок.

 

Від складності процедури

 

Ціна відновлення зуба безпосередньо пов'язана з трудомісткістю процесу. Реставрація, в рамках якої видаляється нерв, прочищаються канали, встановлюється скловолоконний штифт і імпортна світлочутлива пломба, буде відрізнятися за вартістю відновлення з використанням анкерного штифта і вітчизняного пломбувального матеріалу.

 

Сьогодні виконуються всі види відновлення зубів за цінами, доступними кожному. Для запису на прийом до фахівців клініки, зателефонуйте або замовте дзвінок через сайт. Наша клініка – одна з небагатьох медичних установ у Львові, здатна запропонувати доступні ціни на послуги стоматолога високої кваліфікації. Оцінити наскільки це твердження відповідає дійсності, ви можете, заглянувши в прайс-лист, представлений на сайті. Не баріться і звертайтеся до нас.